Oferta pracy

Kierownik Sklepu

Calz Polska sp. z o.o.O firmie

Calz Polska sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 82

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie w sklepach procedur zgodnie z wytycznymi marki.

  • Realizacja założonych wyników sprzedażowych oraz wskaźników KPI.

  • Aktywna, profesjonalna obsługa klienta i sprzedaż.

  • Rekrutacja i szkolenie zespołu.

  • Monitorowanie pracy zespołu oraz dbanie o wysoki poziom motywacji poprzez konstruktywny feedback.

  • Stały nadzór nad utrzymywaniem jednolitego wizerunku sklepu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim w branży retail.

  • Motywacja do osiągania wysoko postawionych celów nie tylko sprzedażowych.

  • Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań.

  • Dobra organizacją pracy własnej i zespołu.

  • Otwartość i gotowość do pracy z zespołem i klientami.

  • Dobrą znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Stałe wynagrodzenie i system premiowy uzależnione od wyników pracy.

  • Ciekawe nagrody w konkursach sprzedażowych.

  • Dostęp do karty Multisport.

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;

  • Zniżki na produkty we wszystkich markach Calzedonia Group;

  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji zawodowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • paczki świąteczne

  • ciekawe nagrody w konkursach sprzedażowych

  • produkty do testowania

Marka INTIMISSIMI posiada włoskie DNA. Słynie z produkcji i sprzedaży bielizny wykorzystując naturalne tkaniny oraz włoskie koronki. Unikalny styl naszych produktów powstaje dzięki połączeniu najnowszych trendów, kreatywności oraz komercyjnego podejścia.

W sklepach Intimissimi codziennie wspieramy nasze Klientki, które odwiedzają butiki w poszukiwaniu modnej, eleganckiej, a przede wszystkim wygodnej bielizny. Jeśli lubisz pomagać innym, cenisz wysoką jakość, a moda to Twoja pasja – aplikuj! Nasz zespół czeka właśnie na Ciebie!

Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz tajniki profesjonalnego zarządzania zespołem sprzedażowym. Na każdym etapie możesz liczyć na realne wsparcie ze strony doświadczonej kadry managerskiej.

Zdobądź pracę w stylu INTIMISSIMI!

Szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy