Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sklepu

Devanlay Polska Sp. z o.o.O firmie

Devanlay Polska Sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 82

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie butikiem o powierzchni do 200 m2

  • dążenie do realizacji wyznaczonego planu sprzedaży

  • analiza oraz realizacja założonych wskaźników KPI

  • rekrutacja - tworzenie zespołu

  • efektywne zarządzanie czasem pracy, planowanie grafików

  • profesjonalna obsługa Klienta

  • dbałość o obieg oraz o przekazywanie informacji

  • dbałość o wizerunek salonu zgodny ze standardami firmy

  • regularne raportowanie i współpraca z centralą firmy

  • dbałość o odpowiedni poziom zatowarowania butiku

  • dbałość o zabezpieczenie mienia firmy (odpowiedzialność materialna)

Nasze wymagania

  • mających minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu grupą osób. BRANŻA RETAIL - warunek konieczny

  • posiadających doświadczenie w budowaniu zespołu i pozytywnych relacji oraz szkoleniu pracowników

  • zainteresowanych modą i branżą Fashion

  • dobrze zorganizowanych, o zdolnościach analitycznych

  • potrafiących wyznaczać i kontrolować długo- i krótkoterminowe cele

  • wielozadaniowych, lubiących nowe wyzwania

  • potrafiących zapewnić wysoki poziom obsługi Klienta

  • gotowych do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + premia za realizację budżetów)

  • umowę o pracę

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • udział w ciekawych projektach na skalę całej sieci

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Marki Lacoste oraz Gant od lat konsekwentnie zaspokajają gusta najbardziej wymagających kobiet oraz mężczyzn, ceniących nowocześnie rozumianą klasykę, w najlepszym jakościowym wydaniu.

Przewiń do profilu firmy