Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sklepu

TOYS GALLERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

TOYS GALLERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zgrupowania AK "Kampinos" 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy sklepu i zespołu sprzedażowego

  • Profesjonalne doradztwo i obsługa klienta

  • Inicjowanie i kontrola działań zapewniających sprzedaż

  • Osiąganie założonych celów sprzedażowych

  • Raportowanie pracy sklepu do centrali

  • Przyjmowanie dostaw, dbanie o ekspozycję asortymentu w sklepie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika lub zastępcy kierownika sklepu

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • Profesjonalny poziom obsługi klienta

  • Umiejętność zarządzania zespołem i dzielenia się wiedzą z innymi

  • Dobra organizacja pracy i ustalanie priorytetów w zależności od bieżącego zapotrzebowania

  • Umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie

  • Obsługa komputera, kasy fiskalnej, terminalu płatniczego, pakietu MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży zabawek

  • Obsługa systemu sprzedażowego Comarch

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników

  • Rozwój w jednej z największych sieci z zabawkami na terenie Polski

  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe podnoszące kompetencje pracownika

  • Udział w targach zabawek

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Sieć sklepów Świat Zabawek, specjalizująca się w sprzedaży zabawek, artykułów szkolnych i sportowych, poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik Sklepu w Galerii Młociny w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy