Logo Pracuj.pl

Kierownik Sklepu

TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie czasu pracy – swojego oraz podległego personelu sklepu,
  • prowadzenie sklepu zgodnie z procedurami wewnętrznymi oraz obowiązującymi przepisami,
  • obsługa kasy fiskalnej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi firmy,
  • nadzór nad przygotowaniem oraz przebiegiem inwentaryzacji,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów sklepowych,
  • wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w sieci handlowej,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
  • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym oraz w weekendy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • odpowiednie szkolenie wprowadzające,
  • elastyczny grafik pracy,
  • doświadczenie w pracy w firmie międzynarodowej.

TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci detalicznej w Polsce, europejska sieć sklepów TEDi z artykułami gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i artykułami dekoracyjnymi poszukuje osób chętnych do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kierownik Sklepu, Warszawa