Logo Pracuj.pl

Kierownik Sklepu

SMYKO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy sklepu w obszarze towaru, obsługi klienta i osiągania założonych celów biznesowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku menedżerskim
  • komunikatywność
  • umiejętność zarządzania zespołem i rozwijania pracowników
  • osiąganie celów biznesowych

To oferujemy

  • wiedzę
  • rozwijamy umiejętności
  • zapewniamy wyzwania
  • budujemy karierę
  • umowę o pracę
  • świadczenia socjalne
  • programy rozwojowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Kierownik Sklepu, Warszawa