Logo Pracuj.pl

Kierownik Sklepu

NEW BALANCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym Zespołem
  • Kompleksowa organizacja pracy Sklepu
  • Aktywna obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Analiza raportów sprzedażowych
  • Wykonywanie zadań związanych z funkcjonowaniem Salonu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu Sklepem i Personelem
  • Umiejętność aktywnego budowania Zespołów Sprzedażowych w oparciu o wartości Firmy
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Posiadanie zdolności przywódczych, entuzjazmu oraz wysokich standardów obsługi Klienta
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz umiejętność szybkiego uczenia się
  • Znajomość pakietu Office oraz łatwość poruszania się w środowisku internetowym
  • Ambicja i otwartość na zmiany

Mile widziane

  • Doświadczenie w Visual Merchandisingu

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie
  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą i rozwojową pracę w energicznym Zespole
  • Pakiet Szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Odzież i obuwie pracownicze, zniżki pracownicze, kartę MultiSport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do realizacji założonych celów

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

NEW BALANCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma New Balance jako jedna z najstarszych sportowych marek na świecie, której korzenie sięgają 1906 roku, w związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim - rozpoczęła proces rekrutacji na stanowisko: Kierownik Sklepu.

Kierownik Sklepu, Warszawa