Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik sklepu

MARKET BUDOWLANY FORMAT sp. z o.o.

  • Wieluń

    Wieluń, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży;

  • dbanie o wizerunek sklepu, dostępność towaru, oznaczenia i ekspozycję.

  • organizowanie pracy własnej oraz całego zespołu

  • budowanie i motywowanie zespołu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym (branża materiałów budowlanych jest dodatkowym atutem)

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • zdolności organizacyjne i negocjacyjne

  • samodzielność i pro aktywność w działaniu

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • premię uzależnioną od wyników sklepu;

  • stabilne zatrudnienie

  • dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

O nas

Jesteśmy firmą działającą w ramach struktury Grupy Polskie Składy Budowlane. Obecnie prowadzimy jeden sklep samoobsługowy sektora "dom i ogród" pod nazwą PSB Mrówka. W ramach rozwoju przygotowujemy się do otwarcia drugiego sklepu PSB Mrówka w mieście Wieluń.