Kierownik Sklepu

  • Witnica, lubuskie
  • Kierownik
  • 17.11.2017
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 17.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Witnica

Grupa Eurocash

jest niekwestionowanym liderem hurtowej dystrybucji szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych (ang. FMCG). EKO Holding S.A. wchodzący w skład Grupy EUROCASH poszukuje kandydatów na stanowisko KIEROWNIK SKLEPU.

Zadania Kierownika:

odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu, zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu, zarządzanie zespołem Pracowników, dbanie o ustalone standardy handlowe.

Oczekiwania wobec Kierownika:

doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem personelem, umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność budowania relacji ze współpracownikami, dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Twoim atutem będzie praca w handlu detalicznym.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia
  • Możliwość awansu wewnętrznego - ponad połowa naszych Kierowników Regionalnych to byli Kierownicy Sklepów
  • Dodatkowe benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, karty rabatowej, bonów okolicznościowych, karty multisport

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Witnica - Aplikuj

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się