Ta oferta pracy jest nieaktualna od 331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu

  • Witnica, lubuskie
  • Kierownik
  • 2017-11-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Witnica

    Grupa Eurocash

    jest niekwestionowanym liderem hurtowej dystrybucji szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych (ang. FMCG). EKO Holding S.A. wchodzący w skład Grupy EUROCASH poszukuje kandydatów na stanowisko KIEROWNIK SKLEPU.

    Zadania Kierownika:

    odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu, zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu, zarządzanie zespołem Pracowników, dbanie o ustalone standardy handlowe.

    Oczekiwania wobec Kierownika:

    doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem personelem, umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność budowania relacji ze współpracownikami, dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Twoim atutem będzie praca w handlu detalicznym.

    Oferujemy:

    • Stabilność zatrudnienia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
    • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia
    • Możliwość awansu wewnętrznego - ponad połowa naszych Kierowników Regionalnych to byli Kierownicy Sklepów
    • Dodatkowe benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, karty rabatowej, bonów okolicznościowych, karty multisport

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Witnica - Aplikuj

    Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)."