Logo Pracuj.pl

Kierownik Sklepu

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sklepu - zgodne ze standardami Tchibo,
  • zarządzanie zespołem pracowników oraz realizacja zakładanych celów sprzedażowych i finansowych,
  • zagwarantowanie profesjonalnej i kompetentnej obsługi klienta,
  • zorientowana na klienta sprzedaż produktów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu sklepem i zespołem pracowników,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
  • zorientowanie na realizację wyników sprzedażowych,
  • znajomość głównych wskaźników sprzedażowych i umiejętność przełożenia ich na działania operacyjne w sklepie,
  • chęć pracy w zmiennym i dynamicznym środowisku,
  • samodzielność i proaktywność w działaniu.

To oferujemy

  • stabilność i bezpieczeństwo - zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • stały rozwój - nieustannie podnosimy kompetencje naszych pracowników, oferując im szkolenia stacjonarne, dostęp do platformy e-learningowej oraz możliwość nauki języków obcych,
  • perspektywy awansu - umożliwiamy awans w ramach rekrutacji wewnętrznych w sklepach lub centrali,
  • atrakcyjne zarobki - bazujemy na dodatkowym systemie premiowym,
  • troskę o zdrowie - zapewniamy bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport i owocowy poczęstunek podczas pracy,
  • szereg benefitów - oferujemy dostęp do kafeterii, zniżkę pracowniczą na ofertę Tchibo oraz comiesięczny zapas kawy, a także wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń życiowych (dodatkowe dni urlopu okolicznościowego, prezenty z okazji urodzin, upominki świąteczne czy wsparcie finansowe po narodzinach dziecka),
  • dobrą atmosferę pracy - nie tworzymy niepotrzebnego dystansu, a zamiast tego pielęgnujemy serdeczne, koleżeńskie relacje,
  • szacunek i partnerstwo - traktujemy naszych pracowników w indywidualny sposób, ponieważ każdy z nich jest dla nas równie ważny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

Tchibo w Polsce to unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

Tchibo to lider ilościowy na rynku kawy w Polsce oraz lider ilościowy i wartościowy podkategorii kawy mielonej. Kawa Tchibo Family jest liderem na rynku kawy i marką najchętniej wybieraną przez konsumentów.

Kierownik Sklepu, Wrocław