Ta oferta pracy jest nieaktualna od 565 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dynamicznie rozwijającą się firma handlowa z wieloletnim doświadczeniem poszukuje osoby z nastawieniem na rozwój w branży elektronicznej na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu
    • zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu
    • nadzorowanie, organizowanie pracy oraz motywowanie podległego personelu
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w handlu
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
    • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
    • umiejętność organizacji pracy
    • wysokie zdolności interpersonalne
    • komunikatywność
    • zdecydowanie i samodzielność w działaniu
    • znajomość pakietu MS Office
    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • silna orientacja na osiągnięcie celów

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
    • rozbudowany pakiet socjalny
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych
    • premię uzależnioną od osiąganych wyników
    • przyjazną atmosferę