Logo Pracuj.pl

Kierownik Sklepu Yves Rocher

Yves Rocher Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Czeladź
    Czeladź, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja, motywowanie i rozwijanie kompetencji pracowników sklepu
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Raportowanie do centrali firmy
  • Dbanie o wizualizację sklepu i promocję zgodnie z naszą polityką merchandisingu

Nasze wymagania

  • Masz minimum roczne doświadczenie w kierowaniu kilkuosobowym zespołem
  • Jesteś osobą dynamiczną, zorganizowaną i umiejącą ustalać priorytety działań
  • Jesteś osobą dyspozycyjną i zaangażowaną w wykonywaną pracę
  • Masz wysokie umiejętności interpersonalne
  • Znasz pakiet MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym, cenionym atutem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Motywacyjny i przejrzysty system wynagrodzeń (premie miesięczne i kwartalne)
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia oraz podczas bieżącej pracy
  • Pracę w przyjaznym i pozytywnie nastawionym zespole
  • Dostęp do wysokiej jakości kosmetyków
  • Wspólne świętowanie dużych i małych sukcesów
  • Bogaty fundusz socjalny platforma kafeteryjna na którą co miesiąc będziesz otrzymywał doładowania, które możesz przeznaczyć na: rozrywkę, zakupy online, sport, turystykę w zależności od swoich chęci :)
  • Ubezpieczenie na życie
  • i najważniejsze - atmosferę szacunku, pasji, zaangażowania i stawiania wysokich wymagań.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Yves Rocher Polska Sp. z o.o.

W sercu francuskiej Bretanii, w miejscowości La Gacilly, przeniknięty pasją do świata roślin Yves Rocher stworzył markę, która już ponad 50 lat pielęgnuje kobiecą urodę na całym świecie.

Unikatowy model biznesowy oparty na kontrolowaniu procesów, zaczynając od uprawy roślin poprzez produkcję i własną dystrybucję, gwarantuje najwyższą jakość produktów z jednoczesnym poszanowaniem przyrody. Wszystkie nasze produkty pochodzą z organicznych upraw, wykorzystujemy surowce wtórne do produkcji opakowań i sadzimy drzewa dla przyszłych pokoleń.

Jako firma Yves Rocher cenimy piękno i chcemy się nim dzielić. Właśnie dlatego naszym hasłem przewodnim jest: Act Beautiful. Jeżeli chcesz przyczynić się do tego, żeby ten świat był lepszy, dołącz do nas!

Kierownik Sklepu Yves Rocher, Czeladź