Kierownik Sklepu z Alkoholem

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Kierownik
  • 2017-10-03
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2017-11-02)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Duży Ben
to nowoczesna sieć sklepów z alkoholem i asortymentem powiązanym. W Dużym Benie kupisz nie tylko alkohole, ale także dobierzesz przekąski, napoje oraz akcesoria i zestawy prezentowe. U nas znajdziesz fachową obsługę, przepisy na drinki i porady miksologiczne. Oferujemy też nowości takie jak świeże piwo z nalewaka czy automat do próbowania wina, a także własne koktajle zrobione w sklepie – a to dopiero początek rewolucji!

W związku z intensywnym rozwojem i planowanymi licznymi otwarciami nowych sklepów, poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, nowy sklep

Kluczowe zadania:

  • Będziesz osobą odpowiedzialną za całościowe zarządzanie sklepem i realizację jego wyniku finansowego
  • Ścisła współpraca z centralą, m.in. wdrażanie akcji promocyjnych, marketingowych
  • Praca z zespołem, czyli rekrutowanie, szkolenie i bieżące zarządzanie kilkuosobową ekipą pracowników
  • Praca z klientem – jako kierownik będziesz najbardziej fachowym doradcą klienta
  • Zamawianie towarów, kontrola dostaw, pilnowanie ułożenia towarów, tworzenie i analiza raportów sprzedaży, inwentaryzacje

Idealny kandydat powinien:

  • Mieć kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku jako kierownik w sklepie (preferowana branża spożywcza), pubie, restauracji, barze itp.
  • Być osobą dyspozycyjną do pracy na zmiany w różne dni tygodnia i na różne godziny (sklep jest czynny od poniedziałku do niedzieli w godz 10-23)
  • Swobodnie obsługiwać komputer oraz oprogramowanie biurowe (przede wszystkim program Excel)

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Stałą pracę na pełny etat na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe oraz premie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karty sportowe, ubezpieczenie zdrowotne, paczki świąteczne, benefity dla dzieci pracowników)
  • Intensywne szkolenia wdrożeniowe, przede wszystkim produktowe
  • Realną możliwość rozwoju i awansu w nowej strukturze sieci Duży

Nasza oferta jest niestandardowa i takich właśnie osób poszukujemy, jeśli czujesz, że Twoja osoba pasuje do nas, nie czekaj i wyślij swoje cv!
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczenie klauzuli o zgodzie na wykorzystywanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się