Ta oferta pracy jest nieaktualna od 230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sklepu z Alkoholem

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Kierownik
  • 03.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Duży Ben
    to nowoczesna sieć sklepów z alkoholem i asortymentem powiązanym. W Dużym Benie kupisz nie tylko alkohole, ale także dobierzesz przekąski, napoje oraz akcesoria i zestawy prezentowe. U nas znajdziesz fachową obsługę, przepisy na drinki i porady miksologiczne. Oferujemy też nowości takie jak świeże piwo z nalewaka czy automat do próbowania wina, a także własne koktajle zrobione w sklepie – a to dopiero początek rewolucji!

    W związku z intensywnym rozwojem i planowanymi licznymi otwarciami nowych sklepów, poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, nowy sklep

    Kluczowe zadania:

    • Będziesz osobą odpowiedzialną za całościowe zarządzanie sklepem i realizację jego wyniku finansowego
    • Ścisła współpraca z centralą, m.in. wdrażanie akcji promocyjnych, marketingowych
    • Praca z zespołem, czyli rekrutowanie, szkolenie i bieżące zarządzanie kilkuosobową ekipą pracowników
    • Praca z klientem – jako kierownik będziesz najbardziej fachowym doradcą klienta
    • Zamawianie towarów, kontrola dostaw, pilnowanie ułożenia towarów, tworzenie i analiza raportów sprzedaży, inwentaryzacje

    Idealny kandydat powinien:

    • Mieć kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku jako kierownik w sklepie (preferowana branża spożywcza), pubie, restauracji, barze itp.
    • Być osobą dyspozycyjną do pracy na zmiany w różne dni tygodnia i na różne godziny (sklep jest czynny od poniedziałku do niedzieli w godz 10-23)
    • Swobodnie obsługiwać komputer oraz oprogramowanie biurowe (przede wszystkim program Excel)

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Stałą pracę na pełny etat na umowę o pracę
    • Wynagrodzenie stałe oraz premie
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karty sportowe, ubezpieczenie zdrowotne, paczki świąteczne, benefity dla dzieci pracowników)
    • Intensywne szkolenia wdrożeniowe, przede wszystkim produktowe
    • Realną możliwość rozwoju i awansu w nowej strukturze sieci Duży

    Nasza oferta jest niestandardowa i takich właśnie osób poszukujemy, jeśli czujesz, że Twoja osoba pasuje do nas, nie czekaj i wyślij swoje cv!
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

    Prosimy o umieszczenie klauzuli o zgodzie na wykorzystywanie danych osobowych dla celów rekrutacji.