Oferta pracy

Kierownik Sortowni

PEKAESO firmie

  • Długołęka (pow. wrocławski)

    Długołęka (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Właściwa organizacja pracy terminala przeładunkowego (tzw. cross-dock)

  • Zarządzanie procesami operacyjnymi na hali magazynowej

  • Zapewnienie efektywnej kosztowo obsługi przesyłek drobnicowych krajowych i międzynarodowych

  • Zapewnienie utrzymania odpowiedniego poziomu jakości serwisu w zakresie obsługi przesyłek

  • Minimalizacja ryzyka uszkodzeń przeładunkowych

  • Zapewnienie zasobów ludzkich i rzeczowych w podległym obszarze działania

  • Współpraca z pozostałymi działami operacyjnymi oraz podwykonawcami

  • Zapewnienie wymaganego obiegu dokumentów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży TSL min. 2 lata

  • Uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego na obsługę wózków widłowych

  • Umiejętność zarządzania zespołem – budowanie zaangażowania

  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji

  • Nastawienie na osiąganie założonych celów, umiejętność efektywnego działania, również pod wpływem stresu

  • Umiejętności organizowania pracy i skutecznego koordynowania działań podległego zespołu

  • Doświadczenie w organizacji pracy zmianowej

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne

  • Wiedza na temat procesów logistycznych i transportowych

  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy oraz do samorozwoju

Mile widziane

  • Znajomość programów TMS

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

PEKAES

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Przewiń do profilu firmy