Kierownik / Specjalista ds. Planowania Produkcji i Logistyki - Automotive

Recruit Europe Sp.zo.o.

7 50013 000 brutto / mies.
  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive Międzynarodowy Koncern Motoryzacyjny poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Kierownik / Specjalista ds. Planowania Produkcji i Logistyki.

Twój zakres obowiązków

  • · Zarządzanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem obszarów: planowania produkcji i logistyki,

  • · Organizowanie pracy podległych pracowników,

  • · Planowanie produkcji w oparciu o prognozy sprzedaży i zamówienia klienta,

  • · Przygotowywanie krótko i długookresowych planów produkcji,

  • · Kontrola i raportowanie realizacji planów produkcyjnych,

  • · Kontrola i nadzór nad prawidłowym przepływem materiałów wewnątrz firmy, terminową realizacją planu dostaw do klientów,

  • · Nadzór na funkcjonowaniem systemu FIFO, JIT w obszarze logistyki,

  • · Odpowiedzialność za logistykę wewnętrzną firmy,

  • · Usprawnienie i doskonalenie procesów planowania produkcji i logistyki.

Wymagania pracodawcy

  • · Wykształcenie wyższe,

  • · Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • · Doświadczenie w obszarze planowania produkcji i logistyki,

  • · Umiejętności rozwiązywania problemów i sprawnego podejmowania decyzji,

  • · Umiejętność pracy pod presja czasu; komunikatywność; dokładność i skrupulatność,

  • · Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive,

  • · Zaawansowana znajomość Excela,

  • · Znajomość obsługi systemu klasy ERP.

Pracodawca oferuje

7500 ~ 13000 PLN gross month + bonus

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 1~3 letnie doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Przewiń do profilu firmy