Kierownik Spedycji Krajowej

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Kleszczewo), wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukasz nowych wyzwań? W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla ponad 500 milionów Klientów w całej Europie. Dzięki 130 naszym oddziałom jesteśmy zawsze blisko nich.

    Dołącz do nas!

    Miejsce pracy:
     Komorniki

    Zatrudnienie: Umowa o pracę - pełen etat

    Obecnie do naszego Oddziału w Komornikach poszukujemy osoby na stanowisko:

    KIEROWNIK SPEDYCJI KRAJOWEJ

    Twoje obowiązki:

    Realizacja celów finansowych i jakościowych w swoim obszarze działania poprzez:

    • organizację pracy działu spedycji krajowej i magazynu przeładunkowego w oddziale Spółki,
    • kontrolę KPI’s podległych działów,
    • zarządzanie procesem transportowym związanym z dystrybucją krajową,
    • bezpośrednią współpracę z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu,
    • kontrolę prawidłowego przebiegu procesów i poprawności danych w systemie TMS,
    • opracowywanie projektów optymalizacyjnych i ich aktywne wdrażanie,
    • aktywne uczestniczenie w procesie budżetowania i praca zgodnie z nim,
    • aktywne wspieranie rozwoju podległych pracowników.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe,
    • minimum 5 letnie doświadczenie w branży TSL,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego,
    • umiejętność skutecznej komunikacji w relacjach interpersonalnych,
    • umiejętność zarządzania zespołem,
    • konsekwencja, zdolność do szybkiego podejmowania decyzji, dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • pracę pełną wyzwań oraz możliwości rozwoju,
    • udział w szkoleniach i kursach zawodowych,
    • samochód służbowy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.
    Czekamy na Twoją aplikację!

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.