Logo Pracuj.pl

Kierownik spedycji międzynarodowej

PAMIKO LOGISTIC sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
5 000–30 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
6 500–35 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie od podstaw struktury nowego oddziału – zatrudnienie pracowników, prowadzenie podstawowych czynności związanych z utrzymaniem oddziału
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy oddziału
  • Raportowanie wyników bezpośrednio do zarządu firmy
  • Wsparcie merytoryczne spedytorów
  • aktywne pozyskiwanie przewoźników oraz budowanie długofalowej współpracy z Klientami
  • planowanie i realizacja transportu drogowego
  • optymalizacja kosztów transportu
  • monitorowanie realizowanych zleceń
  • nadzór procesu transportu
  • zarządzanie zleceniami dla pojazdów własnych i przewoźników
  • dbanie o wysoki poziom jakości usług, terminowość zleceń i wizerunek firmy
  • przygotowywanie dokumentacji transportowej

Nasze wymagania

  • umiejętność budowania i pracy w zespole
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • doświadczenie na stanowisku spedytora/ kierownika spedycji - min. 2 lata
  • znajomość prawa transportowego
  • znajomość czasu pracy kierowców
  • znajomość sektora spedycji oraz rynku klientów i przewoźników
  • znajomość języka obcego umożliwiająca swobodne prowadzenie rozmów i korespondencji

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, posiadanych kompetencji i efektów pracy
  • rozwój zawodowy w ramach struktury firmy
  • niezależność w podejmowaniu decyzji odnośnie rozwoju oddziału oraz w budowaniu zespołu
  • karta FitProfit
  • opieka medyczna Luxmed
  • pełne wsparcie merytoryczne ze strony kierownictwa oraz zarządu firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

PAMIKO LOGISTIC Sp. z o.o.

Firmę tworzą ludzie związani z sektorem TSL od wielu lat.

Pamiko Logistic to połączenie pasji, zaangażowania, doświadczenia oraz dbałości o relacje z partnerami biznesowymi.

Mimo młodego wieku, nasza firma może pochwalić się współpracą z bardzo dużymi klientami zarówno w Polsce jak i w całej Europie, a także z kontrahentami lokalnymi, których traktujemy tak samo poważnie.

Stale dążymy do rozwoju naszych umiejętności i stawiamy sobie wysokie cele, kolejnym etapem jest otwarcie nowych oddziałów na terenie całego kraju.

Kierownik spedycji międzynarodowej, Gdynia