Logo Pracuj.pl

Kierownik Spedycji Międzynarodowej

Michael PageO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijający się operator logistyczny.

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja spedycji międzynarodowej i krajowej
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozwój dotychczasowych
  • Współtworzenie i realizacja założeń budżetowych
  • Budowa oraz rozwój działu spedycji
  • Monitorowanie oraz optymalizacja kosztów transportowych
  • Analiza rynkowa pod kątem identyfikacji nowych możliwości biznesowych

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość specyfiki przewozów międzynarodowych i krajowych FLT/LTL
  • Znajomość giełd transportowych
  • Doświadczenie w negocjacjach oraz kierowaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, język niemiecki będzie dodatkowym
  • Przedsiębiorczość

Pracodawca oferuje

  • Samodzielna rola umożliwiająca wdrażanie własnych inicjatyw
  • Praca w stabilnej firmie posiadającej kilkanaście lat doświadczenia w spedycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata
  • Elastyczna forma zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Aktualne oferty pracodawcy
JN -072022-5701963

Kierownik Spedycji Międzynarodowej, Wrocław