Logo Pracuj.pl

Kierownik Spedycji

Akademia RozwojuO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie struktury organizacyjnej (rekrutacja podległego zespołu).
  • Wdrożenie nowych pracowników na stanowisko pracy, zgodnie ze standardami firmy.
  • Przeprowadzanie szkoleń z zagadnień branżowych dla zespołu.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych zleceń spedycyjnych.
  • Sporządzanie ofert, wycen i budowanie pozytywnych relacji z klientami.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata na stanowisku kierownika spedycji lub min. 4 lata na stanowisku spedytora (handlowca).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2, mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Wykształcenie wyższe – najlepiej związane z transportem/ spedycją/ logistyką.
  • Znajomość rynku transportowego.
  • Znajomość przepisów transportowych.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem.
  • Proaktywna postawa w działaniu, samodzielność.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B.
  • Wysoką podstawę + kwartalne premie od zysków oddziału (w wysokości 10%).
  • Utworzenie nowego oddziału pod lokalizację kierownika.
  • Pracę w biurze od poniedziałku do piątku (godziny otwarcia wyznacza kierownik).
  • Po 6-miesiącach rentownego zysku, kierownik otrzymuje samochód służbowy.
  • Wczasy pod gruszą o wartości 8 tys. zł (za regularną rentowność oddziału).
  • Wyjścia firmowe wliczone w budżet oddziału.
  • Możliwość rozwoju na stanowisko Dyrektora oddziału po zbudowaniu efektywnego zespołu.

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku

Dla naszego klienta, prężnie działającego w branży TSL, poszukujemy Kierownika Spedycji, który będzie odpowiedzialny za otwarcie nowego oddziału firmy na terenie Polski.

Kierownik Spedycji, Poznań