Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik spedycji sekcji: bus

Transtone Logistics Sp. zo.o. Sp.K

  • Łochowska 2, Sulechów
    Sulechów, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Łochowska 2

Sulechów

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie zespołem podległych pracowników

  • kształtowanie motywującego środowiska pracy

  • zaangażowanie w rozwój pracowników oraz monitorowanie i egzekwowanie realizacji zadań

  • realizacja celów budżetowych i jakościowych w zarządzanym dziale

  • kształtowanie rozwoju obsługiwanych kierunków pod względem finansowym i ilościowym

  • efektywne wdrażanie zmian wprowadzonych w organizacji

  • odpowiedzialność za jakość usług świadczonych przez podległy zespół

  • efektywna współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • wdrażanie nowych pomysłów w celu rozwoju działu

  • dbałość o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • min. 4 letnie doświadczenie w branży TSL – warunek konieczny

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży TSL

  • doskonała znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym i spedycją

  • doskonała organizacja pracy własnej jak i zespołu

  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • orientacja na realizację celów

  • znajomość języka obcego w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • Inicjatywa i kreatywność

  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • solidną podstawę + atrakcyjny system premiowy

  • udział w tworzeniu nowych projektów oraz realizacja własnych pomysłów

  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (work - life balance)

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem;

  • bezpośrednią współpracę z Zarządem

  • możliwość rozwoju

  • niezbędne narzędzia pracy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy dużą grupą firm działającym w branży transportowej, z siedzibą w Sulechowie.

Mamy kilkuletnie doświadczenie, zasoby i apetyt na rozwój, niezależnie od pandemii.

Nasza firma przeszła olbrzymi skok w zakresie rozwoju na przestrzeni ostatnich kilku lat. Ciągły rozwój i chęć wejścia jeszcze wyżej motywują nas do zapraszania do współpracy nowych, doświadczonych pracowników i managerów.

Przewiń do profilu firmy