Ta oferta pracy jest nieaktualna od 648 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sprzedawca

  • Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

    Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

    Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:
    Miejsce pracy: Szczecinek

    Jeżeli:

    • Chcesz podzielić się swoim cennym doświadczeniem na podobnym stanowisku
    • Z sukcesem zarządzałeś kilkuosobowym zespołem
    • Możesz pochwalić się umiejętnością profesjonalnej obsługi klienta
    • Lubisz ludzi - są dla Ciebie ważni i chętnie im pomagasz
    • Poszukujesz swojego miejsca na dłużej
    • Satysfakcjonuje Cię system wynagrodzenia doceniający Twoje zaangażowanie – (podstawa + premia od indywidualnej sprzedaży) oraz sukcesy Twojego zespołu (premia od wyników zespołu)
    • Używasz komputera w życiu codziennym

    A jeśli do tego jeszcze:

    • Wyzwania motywują Cię do działania
    • Swoją energią i uśmiechem zarażasz innych ludzi

    Dołącz do nas.

    Twoje zadania:

    • Zarządzaj zespołem
    • Zadbaj o realizację planów sprzedaży
    • Zarządzaj sklepem oraz ekspozycją
    • Zapewnij najwyższe standardy obsługi Klienta
    • Buduj przyjazne relacje ze swoim zespołem oraz z Klientami
    • Sprzedawaj produkty

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja sprzedażowa
    • Pakiet usług medycznych w prywatnej placówce dla Ciebie i Twojej rodziny (po 6 miesiącach od momentu zatrudnienia)
    • Szkolenia i rozwój

    Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

    Kliknij w przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!