Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sprzedawca

  • Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi z pasją, iskierką w oku, chęcią do zmian i przekraczania własnych granic, pełnych energii, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:
Miejsce pracy: Szczecinek

Jeżeli:

  • Chcesz podzielić się swoim cennym doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Z sukcesem zarządzałeś kilkuosobowym zespołem
  • Możesz pochwalić się umiejętnością profesjonalnej obsługi klienta
  • Lubisz ludzi - są dla Ciebie ważni i chętnie im pomagasz
  • Poszukujesz swojego miejsca na dłużej
  • Satysfakcjonuje Cię system wynagrodzenia doceniający Twoje zaangażowanie – (podstawa + premia od indywidualnej sprzedaży) oraz sukcesy Twojego zespołu (premia od wyników zespołu)
  • Używasz komputera w życiu codziennym

A jeśli do tego jeszcze:

  • Wyzwania motywują Cię do działania
  • Swoją energią i uśmiechem zarażasz innych ludzi

Dołącz do nas.

Twoje zadania:

  • Zarządzaj zespołem
  • Zadbaj o realizację planów sprzedaży
  • Zarządzaj sklepem oraz ekspozycją
  • Zapewnij najwyższe standardy obsługi Klienta
  • Buduj przyjazne relacje ze swoim zespołem oraz z Klientami
  • Sprzedawaj produkty

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja sprzedażowa
  • Pakiet usług medycznych w prywatnej placówce dla Ciebie i Twojej rodziny (po 6 miesiącach od momentu zatrudnienia)
  • Szkolenia i rozwój

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Kliknij w przycisk ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się