Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłączncznych

GRUPA PZUO firmie

  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik Sprzedaży Agentów WyłączncznychNumer ref.: 000010380

Twoje zadania:

  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych i planów sprzedażowych w ramach podległego zespołu sprzedaży oraz współpracującej sieci agentów wyłącznych
  • Zarządzanie podległym zespołem oraz siecią agentów wyłącznych.
  • Realizacja planu rekrutacji podmiotów sprzedaży
  • Utrzymanie wysokiego poziomu wiedzy merytorycznej i umiejętności wśród agentów wyłącznych
  • Nadzór na przestrzeganiem w procedur wewnętrznych
  • Analiza pola ubezpieczeniowego i działań konkurencji

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz 3 – letnie doświadczenie w sprzedaży, w tym minimum 1 rok na stanowisku menedżerskim
  • Znasz lokalny rynek ubezpieczeń i produkty ubezpieczeniowe
  • Stosujesz na co dzień techniki sprzedaży i negocjacji
  • Masz wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: ubezpieczenia, ekonomia
  • Swobodnie poruszasz się w aplikacjach biurowych pakietu MS Office
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Przed podpisaniem umowy o pracę wymagamy, aby wybrana przez nas osoba złożyła oświadczenie, iż nie była ona prawomocnie skazana za umyślne przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy