Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży B2B

Benefit Systems S.A.

  • Szlak 67, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Szlak 67

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za pozyskiwanie klientów B2B

  • Szkolenie, coaching i wsparcie zespołu handlowców

  • Realizacja zespołowych i własnych celów sprzedażowych

  • Poszukiwania nowych możliwości sprzedaży

  • Odbywanie spotkań z klientami

  • Analiza i raportowanie działań oraz realizacji celów sprzedażowych

  • Udział w ogólnofirmowych projektach

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie zarzadzania zespołem sprzedażowym oraz min. 6 lat doświadczenia w sprzedaży B2B

  • Zarządzałeś/łaś sprzedażą drogą telefoniczną oraz z uwzględnieniem spotkań handlowych

  • Cały czas samodzielnie pozyskujesz nowych klientów i szukasz nowych możliwości sprzedaży

  • Prowadzisz sprzedaż z nastawieniem na budowanie dobrych i trwałych relacji z klientami

  • Rozwijasz swoich pracowników oraz dbasz o swój rozwój

  • Kierujesz się zasadami fair play i win – win, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność?

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę

  • Nasze biuro mieści się w centrum Krakowa

  • Otrzymasz pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy

  • między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a na większy głód mamy lunche, podczas których korzystamy z karty BenefitLunch

  • Możesz skorzystać z dodatkowego wsparcia w nauce języka angielskiego

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit oraz tańsze bilety

  • do kina i teatru

  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej

  • Jako rodzic możesz otrzymać dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

  • oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci

  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

  • gry planszowe

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Przewiń do profilu firmy