Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik sprzedaży B2B

Aqua Solution Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie od podstaw zespołu 4-5 handlowców

  • Zarządzanie zespołem handlowców pracujących stacjonarnie, obsługujących obszar całej Polski

  • Realny wpływ i odpowiedzialność za stworzenie i realizację strategii sprzedaży dla rynku B2B dla różnych produktów

  • Odpowiedzialność za sprzedaż kilku produktów w różnych sektorach rynku B2B

  • Koordynacja działań marketingowych wspierających sprzedaż

  • W pierwszym etapie pracy także sprzedaż osobista

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży – najlepiej na rynku B2B

  • Doskonała organizacja własna

  • Kompetencje i umiejętności związane z budowaniem i zarządzaniem zespołem sprzedaży

  • Duża samodzielność i kreatywność w działaniu

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

  • Zaangażowanie i entuzjazm

  • Wytrwałość w dążeniu do długoterminowych celów

  • Poszukujemy tylko osób, szukających pracy na długi okres czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dużą swobodę i wpływ na pracę własną oraz całego zespołu

  • Pracę w młodym zespole, tworzącym przyjazną, domową atmosferę

  • Możliwość dużego rozwoju poprzez udział w funkcjonowaniu nie tylko wybranego obszaru, ale całej firmy

  • Pracę z ciekawym produktem, dostępnym w większości na wyłączność

  • Narzędzia sprzedaży budowane specjalnie na potrzeby Aqua Solution

  • Do maja 2022 roku praca przy ul. Kościuszki, następnie przy ul. Christo Botewa (miejsce parkingowe, nowe biura, nowe magazyny)

Aqua Solution to jeden z liderów w Polsce wynajmu dystrybutorów bezbutlowych wody. Na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość, otwartość i profesjonalne podejście do współpracy z naszymi Klientami. Co roku wprowadzamy nowe rozwiązania i nowe produkty. W 2022 roku przenosimy się do nowej lokalizacji, która pozwoli nam na kolejny krok w rozwoju firmy. Szukamy osób, które będą chciały razem z nami budować najwyższą jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (wymagane CV) za pomocą przycisku aplikowania.

Więcej informacji: www.aquasolution.pl