Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Call Center

AVENTUS GROUP Sp. z o.o.

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2b

Przydworcowe

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie celów biznesowych (ilościowych i jakościowych),

  • budowanie i utrzymanie efektywnego zespołu sprzedażowego,

  • zarządzanie zespołem 15 konsultantów, którzy odpowiadają za sprzedaż usług finansowych

  • rozwijanie umiejętności zespołu

  • aktywny udział i w procesie sprzedaży,

  • wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży,

  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku menadżerskim w strukturach contact center

  • Doświadczenie pracy w kampaniach sprzedażowych ( dialer, IVR, raportowanie, wskaźniki KPI )

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem konsultantów- umiejętność skutecznego motywowania, wyznaczania celów, dbania o atmosferę pracy

  • samodzielność w organizacji i prowadzeniu projektów sprzedażowych

  • umiejętności analityczne pozwalające raportować wyniki pracy zespołu i wyciągać właściwe wnioski w celu wdrażania zmian podnoszących skuteczność działania

  • skuteczność w realizacji wyznaczonych celów

  • doświadczenie w obsłudze klientów z sektora usług, finansowych bądź telekomunikacyjnych - mile widziane

To oferujemy

  • Dofinansowanie Karta sportowa

  • Dofinansowaie ok system

  • Intergracja

  • Owoce

  • Dofinansowania do kursów

  • Możliwosc pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Tak się u nas pracuje