Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sprzedaży

WeNet Group SA

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie rekrutacji pracowników do podległego zespołu

  • Wdrażanie i wspieranie w rozwoju osób nowozatrudnionych zgodnie z obowiązującymi procesami oraz bieżące wsparcie w sprzedaży

  • Realizacja planów sprzedażowych ilościowych i jakościowych oraz planu zatrudnienia

  • Monitorowanie osiąganych przez zespół parametrów sprzedaży i podejmowanie działań zwiększających jego efektywność

  • Rozwój umiejętności sprzedażowych pracowników poprzez prowadzenie szkoleń, warsztatów i spotkań indywidualnych

  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu w oparciu o analizę danych z dostępnych raportów

Podział czasu pracy
90%

zarządzanie podległym zespołem

10%

czynności administracyjne

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży poparte sukcesami

  • Minimum 2- letnie doświadczenie w sprzedaży b2b, doświadczenie w sprzedaży usług marketingu internetowego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy własnej oraz pracy podległego zespołu

  • Umiejętność wyznaczania celów i motywowania do ich realizacji

  • Umiejętność analizy raportów i planowania działań zwiększających efektywność zespołu

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b w jednej z największych firm z dziedziny marketingu internetowego w Europie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia wynikająca z poziomu realizacji celów menedżerskich i indywidualnych

  • Indywidualny program rozwoju ścieżki kariery

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport i benefity pracownicze

  • Ubezpieczenie na życie

  • Bezpieczną pracę w biurze zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministra Zdrowia

  • Samochód służbowy, telefon oraz sprzęt i narzędzia IT

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • program rozwoju umiejętności Akademia Menedżera

WeNet jest największą w Polsce firmą działającą w branży marketingu internetowego. Jako właściciel wyszukiwarek firm pkt.pl i panoramafirm.pl oraz Partner Premium Google Ads, wspieramy polski biznes dostarczając skuteczne rozwiązania online. Pomagamy przedsiębiorcom wdrażać produkty i usługi, które zapewniają firmom lepszą widoczność w Internecie, pomagają zwiększyć sprzedaż oraz ułatwiają komunikację z klientami. Zaufało nam już 48 000 polskich przedsiębiorców. Zatrudniamy ponad 1400 specjalistów w całej Polsce. Zostań jednym z nich i zdobądź nowy zawód Doradcy Internetowego!

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży i doskonale rozumie specyfikę pracy z klientem biznesowym. Osoby, która swoją codzienną pracą będzie wspierać i motywować zespół do osiągania indywidualnych oraz zespołowych celów sprzedażowych. Osoby ambitnej, pełnej zapału i z pozytywnym nastawieniem do zadań..