Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sprzedaży

Automatic Laser Welder

Hurtowa 4

Nowe Miasto

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • skuteczne zarządzanie personelem działu

  • umiejętność planowania pracy i rozdzielania obowiązków wśród podwładnych

  • zarządzanie zespołem, mające na celu maksymalną wydajność i rentowność

  • właściwa reprezentacja firmy w kontakcie z kluczowymi klientami

  • bezpośrednie prowadzenie działań sprzedażowych na podległym obszarze

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • organizacja lokalnych wydarzeń biznesowych i marketingowych

  • udział w targach w Polsce i za granicą

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B poparte wynikami

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym min 2 lata

  • dobra organizacja pracy zespołowej i własnej

  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

  • umiejętność realizacji celów długoterminowych

  • komunikatywność

  • kreatywność

  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy

  • możliwość rozwoju zawodowego w branży technologicznej, praca z innowacyjnymi produktami i technologiami

  • pracę stacjonarną w godzinach 8-16

  • odpowiedzialne stanowisko dające realny wpływ na działania firmy

Firma Automatic Laser Welder specjalizująca się w sprzedaży laserów spawających zatrudni osobę na stanowisko Kierownik Sprzedaży

Przewiń do profilu firmy