Kierownik Sprzedaży

  • Białystok, podlaskie
  • Kierownik
  • 06.05.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 05.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Automatic Letter Bender specjalizująca się w automatycznych wyginarkach do liter 3D zatrudni:

    Kierownika Sprzedaży
    Miejsce pracy: Białystok (okolice)

    Wymagania:

    • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym
    • doświadczenie w handlu (mile widziani kandydaci posiadający na swoim koncie sukcesy handlowe)
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie działem sprzedaży
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • opracowanie i realizacja strategii i planów sprzedaży
    • zwiększanie efektywności pracy, w tym procedur oraz narzędzi mających na celu optymalizacje procesów sprzedażowych
    • dbałość o przestrzeganie procedur i standardów pracy przez pracowników

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie LM i CV klikając przycisk Aplikuj,
    z dopiskiem Kierownik Sprzedaży