Logo Pracuj.pl

Kierownik Sprzedaży

TENACO SP Z O OO firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem sprzedaży i raportowanie jego wyników bezpośrednio do Zarządu
  • Zarządzanie i rozwój kompetencji podległego zespołu
  • Prowadzenie/koordynacja projektów związanych z rozwojem biznesowym Firmy
  • Realizacja założonego planu sprzedaży wraz z zespołem

Nasze wymagania

  • wykształcenia co najmniej średniego, dodatkowym atutem będzie techniczne
  • popartego sukcesami doświadczenia sprzedażowego
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • odpowiedzialności, samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju w zakresie kompetencji w zarządzaniu,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę + premia od wyniku zespołu
  • dużą samodzielność i decyzyjność działania

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • jeden krótszy dzień pracy

Kierownik Sprzedaży, Bydgoszcz