Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży Call Center

HOME CREDIT GROUP Finanse i Nieruchomości sp. z o.o.O firmie

  • Partyzantów 49, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

HOME CREDIT GROUP Finanse i Nieruchomości sp. z o.o.

Partyzantów 49

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i zarządzanie zespołem Call Center w branży deweloperskiej

  • Prowadzenie szkoleń z technik sprzedażowych

  • Opracowanie i monitorowanie bazy skryptów

  • Analiza i raportowanie wyników

  • Opracowanie i wdrażanie inicjatyw rozwojowych i motywacyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenie w zarządzaniu strukturami Call/Contact Center

  • Samodzielność w działaniu, umiejętność przejęcia inicjatywy

  • Zdolności przywódcze- umiejętność delegowania i rozliczania zadań

  • Znajomość Exel (raportowanie wyników podległego zespołu)

  • Umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karty sportowe

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

  • Wyjazdy integracyjne

Home Credit Group sp. z o. o. jest spółką specjalizująca się w kompleksowej obsłudze procesów sprzedażowych w Grupie Murapol, która od 16 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski oraz zagranicą. W skład Grupy Murapol wchodzi kilkadziesiąt spółek, które operują w trzech segmentach rynku: deweloperskim, wykonawczym oraz inwestycyjnym.

O Grupie Murapol:

19 lat na rynku deweloperskim

65 zrealizowanych inwestycji

285 wzniesionych budynków

17 800 oddanych mieszkań

475 fachowców różnych specjalizacji

Oddziały w 15 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy