Logo Pracuj.pl

Kierownik Sprzedaży

RTV EURO AGDO firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe oraz terminową realizację zadań,
  • zarządzanie podległym zespołem oraz dbanie o jego rozwój,
  • zarządzanie asortymentem,
  • zapewnienie jak najwyższych standardów obsługi klienta,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • dbanie o ekspozycję towarów oraz wystrój sklepu zgodnie z założeniami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
  • kilkuletnie doświadczenie w handlu detalicznym,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • samodzielność,
  • zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów.

To oferujemy

  • praca w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej,
  • pakiet szkoleniowy,
  • dofinansowanie do pakietu socjalnego,
  • premia uzależniona od osiąganych wyników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Kierownik Sprzedaży, Częstochowa