Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sprzedaży Detalicznej

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 2018-06-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma POLONICA D.COM Sp z o.o. S.K.A. lider w sprzedaży pokryć dachowych oraz
    Lider w sprzedaży okien, drzwi i bram garażowych firmy DAKO zatrudni:
    KIEROWNIKA SPRZEDAŻY DETALICZNEJ
    Miejsce pracy: Kielce
    Teren: Polska Południowo-Wschodnia

    Zadania:

    • zarządzanie siecią sprzedaży detalicznej
    • nadzór nad punktami agencyjnymi
    • tworzenie i realizacja planów sprzedaży
    • motywowanie zespołu handlowców i egzekwowanie wyników sprzedażowych
    • monitorowanie rynku i inicjowanie działań mających na celu rozwój sprzedaży
    • tworzenie strategii wprowadzania do sprzedaży nowych produktów
    • rekrutacja nowych przedstawicieli handlowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • znajomość ogólnopolskiego rynku materiałów budowlanych
      (preferowana znajomość branży pokryć dachowych)
    • minimum kilkuletnie doświadczenie w handlu, w tworzeniu strategii sprzedaży
      i dostosowywaniu działań do wymogów rynku
    • udokumentowane wyniki w sprzedaży
    • umiejętność zarządzania ludźmi
    • umiejętność planowania i dobrej organizacji czasu pracy
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
    • prawo jazdy kat. B

    Cechy osobowości:

    • zdolności interpersonalne
    • konsekwencja w działaniu
    • orientacja na osiąganie celów
    • inicjatywa i zaangażowanie

    Oferujemy:

    • atrakcyjny system wynagrodzenia
    • samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
    • stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • szkolenia

    Oferty prosimy kierować klikając w przycisk Aplikuj
    wpisując w tytule Handlowiec - Fakturzysta