Kierownik Sprzedaży Diagnostyka Weterynaryjna

ARGENTA

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 25 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych, budowanie strategii rozwoju sprzedaży w segmencie diagnostyki weterynaryjnej na terenie całego kraju

  • podejmowanie działań pozwalających osiągnąć wyznaczone cele biznesowe,

  • zarządzanie pracą podległego zespołu oraz odpowiedzialność za obsługę kluczowych Klientów;

  • raportowanie wyników pracy do Dyrektora Działu;

  • reprezentacja firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (Weterynaria, Analityka Medyczna, Biotechnologia lub pokrewne)

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w sprzedaży w zakresie produktów weterynaryjnych

  • myślenie strategiczne, inicjatywa;

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy, szkolenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + premia;

  • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,

  • Wsparcie marketingowe i merytoryczne,

  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną w Lux-Med.

  • Samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

ARGENTA

Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Poznaj nas!