Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sprzedaży do Klientów Przemysłowych

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Armatura Kraków SA jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Spółki tworzące Grupę Armatura specjalizują się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki sanitarnej. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania na stanowisku:

    • Rozwój sprzedaży odlewów aluminiowych i mosiężnych do klientów przemysłowych z branży motoryzacyjnej, kolejowej, energetycznej, itp.
    • Rozwój sprzedaży odlewów mosiężnych, obróbki elementów mosiężnych, zaworów i łączników mosiężnych dedykowanej do sieci klientów wyspecjalizowanych w technice grzewczej
    • Rozwój sprzedaży usług Narzędziowni zakładu w Nisku
    • Utrzymywanie i rozwój relacji z aktualnymi klientami przemysłowymi.
    3 zaklady produkcyjne:
    Nisko, Radom,
    Środa Wielkopolska
    Polski
    producent
    95 lat tradycji

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, odlewnictwo, inżynieria materiałowa
    • Wiedza, doświadczenie i osiągnięcia w zakresie sprzedaży dóbr i usług przemysłowych B2B
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Dobra znajomość języka angielskiego; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie z branży motoryzacyjnej oraz doświadczenie w sprzedaży eksportowej będą mile widziane.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Szkolenia według zapotrzebowania
    • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.
    Obserwuj nas:
    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn. zm.)”.