Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży ds. Fotowoltaiki

IDEA PV sp. z o.o.O firmie

5 000‐30 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Zdobądź pracę, która da Ci zawodową satysfakcję. Dołącz do naszego zespołu.

Specjalizujemy się sprzedaży, montażu, fotowoltaiki, pomp ciepła.

Pomagamy firmom, gospodarstwom domowym, rolnym osiągnąć niezależność energetyczną. Wykorzystujemy w tym celu innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie. systemów fotowoltaicznych.

W celu bliższego zapoznania się z naszą firmą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, dostępnej pod adresem:

www.ideapv.pl

OPIS STANOWISKA

  • Rekrutacja, budowa i zarządzanie zespołem działu sprzedaży w dedykowanym regionie
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Koordynacja procesu sprzedaży instalacji fotowoltaicznych
  • Rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym zespole

WYMAGANIA

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu strukturami sprzedażowymi
  • Monitorowanie rynku pod kątem trendów oraz działań konkurencji
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • Wysoki poziom zaangażowania w pracę
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu
  • Wsparcie oraz rozwój podległego zespołu sprzedażowego

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Doskonałą atmosferą pracy w ambitnym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i motywujący system premiowy
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy