Kierownik Sprzedaży ds. Klientów Indywidualnych Region Południe

GASPOL S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie siecią sprzedaży (10 doradców handlowych pracujących w terenie) w regionie Polski południowej.

  • Wyznaczanie celów podległym pracownikom i ocena ich realizacji

  • Realizacja planów sprzedażowych, monitoring, analiza i prognozowanie wyników

  • Monitoring pracy doradców – przychód, polityka rabatowa, zgodność z cennikiem, rozwój kanałów sprzedaży (marketing, kanał rekomendacyjny – punkty partnerskie, istniejący klienci – praca własna), efektywność sprzedaży (podnoszenie konwersji z kanałów sprzedaży)

  • Coaching i podnoszenie kompetencji sprzedażowych podległego zespołu

  • Współpraca z zespołem sprzedaży zdalnej oraz działem marketingu w podnoszeniu efektywności zespołu sprzedaży

  • Prowadzenie rozwojowych projektów sprzedażowych we wszystkich segmentach rynku (nowe kanały sprzedaży, formy sprzedaży, nowe produkty i usługi)

  • Zakres działania: południowa połowa Polski

Nasze wymagania

  • Min. 10-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży potwierdzone sukcesami

  • Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem sprzedaży

  • Mile widziana znajomość branży energetycznej, w szczególności LPG, paliwowej lub gazów technicznych

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych z partnerami biznesowymi mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra organizacja i planowanie pracy

  • Umiejętności analityczne i interpersonalne

  • Umiejętności zarządzania zespołem

  • Strategiczne myślenie i planowanie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Otwartość na naukę i nowe wyzwania

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, która jest liderem swojej branży

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę

  • Systemy premiowe

  • Możliwość rozwoju, szkolenia i warsztaty rozwojowe

  • Benefity pozapłacowe (voutchery lunchowe i rekreacyjne)

  • Pracę w firmie odpowiedzialnej społecznie, aktywnej w obszarze ochrony środowiska zaangażowanej w wolontariat pracowniczy, nie sprowadzającej surowców z Rosji

  • Przyjazną kulturę organizacyjną

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • inicjatywy dobroczynne

GASPOL S.A.

Naszą historię dostarczania energii od 30 lat tworzą ludzie.

W 9 lokalizacjach w Polsce zatrudniamy ponad 500 osób. Dzięki ich pracy zaspokajamy potrzeby naszych klientów, dostarczając im produkty i usługi najwyższej jakości. To produkty i usługi, które ułatwiają życie naszych klientów, zapewniają im ciągłość prowadzenia działalności, przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego oraz poprawy jakości powietrza.

Przewiń do profilu firmy