Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży ds.Kluczowych Klientów

COLIAN

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych firmy określonych dla grupy klientów;

  • aktywny udział w tworzeniu i realizacji strategii biznesowej dla klienta;

  • prowadzenie bieżących oraz rocznych negocjacji handlowych z klientem;

  • praca w oparciu o P&L;

  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientem;

  • zarządzanie budżetami promocyjnymi;

  • bieżąca egzekucja ustaleń sprzedażowych u klienta;

  • współpraca z terenowymi siłami sprzedaży;

  • współpraca z innymi działami firmy: trade marketing, marketing, logistyka, finanse.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu klientami w tym samodzielne prowadzenie negocjacji

  • Doświadczenie w sprzedaży oraz bardzo dobrej znajomości środowiska biznesowego firmy

  • Zrozumienie wskaźników finansowych we współpracy z klientem (P&L,ROI);

  • Nastawienie na wynik;

  • Wysoka motywacja w realizacji wyznaczonych celów

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne, jak również skuteczne używanie argumentów biznesowych;

  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office,

  • Wykształcenie wyższe;

  • Czynne prawo jazdy kat B;

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Gotowość do podjęcia pracy na zasadach świadczenia usług

To oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczeń w firmie będącej liderem w branży FMCG,

  • pracę samodzielną i pełną wyzwań,

  • system wynagrodzeń złożony z części stałej oraz części zmiennej uzależnionej od osiąganych wyników,

  • samochód służbowy, telefon komórkowy oraz środki wspierające realizację planów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

COLIAN

W skład grupy wchodzą m.in. spółki: Colian sp. z o.o., producent słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów oraz Colian Logistic sp. z o.o., zajmująca się magazynowaniem i dystrybucją produktów. Główna siedziba spółki mieści się w Opatówku k. Kalisza. Grupa posiada zakłady w Bydgoszczy, Lublinie, Poznaniu, Opatówku, Kaliszu i Wykrotach. Jej wyroby trafiają na rynek polski oraz do ponad 60 państw na całym świecie. Grupa zatrudnia ponad 2 000 osób

Przewiń do profilu firmy