Kierownik Sprzedaży - Dział Przemysł

ARGENTA

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych, budowanie strategii rozwoju sprzedaży w segmencie przemysłowym oraz naukowym na terenie całego kraju

  • Podejmowanie działań pozwalających osiągnąć wyznaczone cele biznesowe

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu oraz odpowiedzialność za obsługę kluczowych Klientów

  • Raportowanie wyników pracy do Dyrektora Działu

  • Reprezentacja firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy w branży około biologicznej, medycznej - w obszarze sprzedaży

  • Zdobyta wiedza z zakresu zarządzania kilkuosobowym zespołem sprzedażowym, motywowania i ustalania planów rozwojowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych

  • Umiejętność budowania autorytetu poprzez zaufanie, szacunek i profesjonalizm w działaniu

  • Umiejętność komunikacji nastawionej na współpracę i egzekwowanie

  • Myślenie strategiczne, inicjatywa

Mile widziane

  • Wiedza na temat rynku laboratoryjnego i około biologicznego w Polsce

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • System premiowy dostosowany do stanowiska

  • Wsparcie marketingowe i merytoryczne

  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną w Lux-Med

  • Samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnego

  • Dofinansowanie do wakacji

  • Dzień wolny w urodziny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku