Ta oferta pracy jest nieaktualna od 265 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sprzedaży

  • Elbląg, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 12.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GrandPi

Firma GrandPi jest częścią firmy KING Dystrybucja. Jesteśmy firmą z branży mięsnej, która powstała w 1991 roku. W obecnej chwili w naszej ofercie znajdują się produkty ponad 50 zakładów. Prowadzimy dystrybucję wędlin i mięsa zgodną z oczekiwaniami klientów od wędlin segmentu ekonomicznego do segmentu premium. W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Sprzedaży do naszego oddziału w Grudziądzu.

Jeśli szukasz rozwijającej się firmy z indywidualnym, nieszablonowym podejściem do pracownika. Jeśli jesteś osobą, która czuje się jak ryba w wodzie w handlu i zarządzaniu innymi to właśnie takiej osoby poszukujemy!

Teren działania: Grudziądz, Bygdoszcz, Toruń i okolice

Miejsce pracy: Elbląg, Olsztyn
Region: warmińsko-mazurskie
Numer referencyjny: KS/2017/WM

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za planowanie i realizację strategii firmy na podległym terenie
  • wzrost sprzedaży na podległym terenie
  • negocjacje handlowe
  • zarządzanie grupą 4-5 przedstawicieli handlowych
  • raportowanie
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku
  • pozyskiwanie nowych klientów

Poszukujemy osób, które:

  • doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata (FMCG, mile widziane osoby z doświadczeniem w branży mięsnej)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość rynku sprzedaży oraz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
  • uczciwość, pracowitość, zaangażowanie, komunikatywność
  • zdolności negocjacyjne oraz analitycznego myślenia
  • umiejętność organizowania pracy własnej i podwładnych
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu Excel)
  • znajomość języka obcego mile widziana

Oferujemy:

  • pracę w całkowicie polskiej firmie przy sprzedaży znanych i rozpoznawalnych produktów wysokiej jakości
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • pracę w firmie wyróżniającej się bardzo przyjazną atmosferą i niestandardowym oraz nieszablonowym podejściem do pracownika
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, awans)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GrandPi z siedzibą w  Siemianowicach Śląskich zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest GrandPi z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ul. Bytomskiej 61. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się