Ta oferta pracy jest nieaktualna od 486 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sprzedaży

  • Elbląg, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 12.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GrandPi

    Firma GrandPi jest częścią firmy KING Dystrybucja. Jesteśmy firmą z branży mięsnej, która powstała w 1991 roku. W obecnej chwili w naszej ofercie znajdują się produkty ponad 50 zakładów. Prowadzimy dystrybucję wędlin i mięsa zgodną z oczekiwaniami klientów od wędlin segmentu ekonomicznego do segmentu premium. W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Sprzedaży do naszego oddziału w Grudziądzu.

    Jeśli szukasz rozwijającej się firmy z indywidualnym, nieszablonowym podejściem do pracownika. Jeśli jesteś osobą, która czuje się jak ryba w wodzie w handlu i zarządzaniu innymi to właśnie takiej osoby poszukujemy!

    Teren działania: Grudziądz, Bygdoszcz, Toruń i okolice

    Miejsce pracy: Elbląg, Olsztyn
    Region: warmińsko-mazurskie
    Numer referencyjny: KS/2017/WM

    Zakres obowiązków:

    • odpowiedzialność za planowanie i realizację strategii firmy na podległym terenie
    • wzrost sprzedaży na podległym terenie
    • negocjacje handlowe
    • zarządzanie grupą 4-5 przedstawicieli handlowych
    • raportowanie
    • kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku
    • pozyskiwanie nowych klientów

    Poszukujemy osób, które:

    • doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata (FMCG, mile widziane osoby z doświadczeniem w branży mięsnej)
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • znajomość rynku sprzedaży oraz doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
    • uczciwość, pracowitość, zaangażowanie, komunikatywność
    • zdolności negocjacyjne oraz analitycznego myślenia
    • umiejętność organizowania pracy własnej i podwładnych
    • prawo jazdy kat. B
    • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu Excel)
    • znajomość języka obcego mile widziana

    Oferujemy:

    • pracę w całkowicie polskiej firmie przy sprzedaży znanych i rozpoznawalnych produktów wysokiej jakości
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • pracę w firmie wyróżniającej się bardzo przyjazną atmosferą i niestandardowym oraz nieszablonowym podejściem do pracownika
    • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, awans)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GrandPi z siedzibą w  Siemianowicach Śląskich zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest GrandPi z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ul. Bytomskiej 61. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.