Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży (farmacja)

Grafton RecruitmentO firmie

  • Dębica, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Kierownik Sprzedaży (farmacja)Numer ref.: 6-23-59062

Dla jednej z uznanych i popularnych firm z branży farmaceutycznej z siedzibą w Polsce poszukujemy obecnie doświadczonego Kierownika sprzedaży.

Obowiązki:

  • Strategiczny udział w tworzeniu i realizowaniu planów sprzedażowych
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Aktywny udział w negocjacjach handlowych
  • Monitorowanie rynku pod kątem konkurencji
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek Polski
  • Promowanie produktów oraz wizerunku firmy
  • Realizacja celów finansowych

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie poparte sukcesami zawodowymi na stanowisku kierowniczym w sprzedaży krajowej
  • Bardzo dobra znajomość rynku farmaceutycznego - wymóg konieczny
  • Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z Klientem
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i sprzedażowe
  • Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego

Korzyści:

  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy