Oferta pracy

Kierownik sprzedaży fotowoltaiki

SOLAR ENERGIA sp. z o.o.O firmie

  • Krosno Odrzańskie, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Kontrakt B2B
  • Kierownik

Solar Energia  sp. z o.o. do leader fotowoltaiki na rynku.

Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych. Działamy na całym regionie województwa lubuskiego. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu
  • Utrzymanie i rozwijanie relacji z klientem firmy na rynku krajowym
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy  z klientem
  • Sporządzanie umów i dokumentów handlowych
  • Monitorowanie i analizowanie rynku
  • Ścisła współpraca z zarządem firmy

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu
  • Predyspozycje handlowe

Korzyści

  • Ciekawa i pełna wyzwań praca
  • Umowa o współpracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy