Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży

AGATA Spółka Akcyjna

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży;

  • Raportowanie analizy sprzedaży;

  • Wdrażanie oraz szkolenie nowych pracowników;

  • Tworzenie grafików pracy;

  • Odpowiedzialność za pracę podległego zespołu sprzedawców;

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur dotyczącą obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu na kierowniczym stanowisku minimum 2 lata;

  • Umiejętność zarządzania dużym zespołem;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej;

  • Kreatywność i samodzielność;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Wyższe wykształcenie.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Pakiet sportowy;

  • Fundusz świadczeń socjalnych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;

  • Dobrą atmosferę pracy.

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.