Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży

Balticon SAO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Jesteśmy dojrzałą firmą z siedzibą w Trójmieście oraz biurami regionalnymi w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Kontenery są naszą pasją. Projektujemy, produkujemy i popularyzujemy budynki z używanych kontenerów morskich. Kontenery morskie zmieniamy w mobilne budynki – domki wypoczynkowe, magazyny, chłodnie czy punkty handlowe.

Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych świadczymy również usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.

Jesteśmy liderem na Polskim rynku. Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.

Balticon S.A poszukuje Kandydatów na stanowisko:
(Niemcy)

OPIS STANOWISKA:

  • Nadzór oraz koordynacja funkcjonowania placów handlowych na terenie Niemiec .
  • Wdrożenie strategii rozwoju sprzedaży oraz jej kreowanie wspólnie z Dyrektorem Działu Sprzedaży.
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych na terenie Niemiec.
  • Wsparcie pracowników oddziałów w bieżącej pracy.
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi.
  • Koordynacja procesu zatrudniania nowych pracowników wraz z działem HR.
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów.
  • Raportowanie do Dyrektora Działu Sprzedaży.

IDEALNY KANDYDAT POSIADA:

  • Min. 2- letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedaży.
  • Doświadczenie w pracy w oparciu o plany sprzedażowe.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Biegłą znajomość języka niemieckiego.
  • Doświadczenie w branży kontenerowej TSL mile widziane.
  • Prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź kontraktu B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników.
  • Samochód służbowy.
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego rodziny – częściowo finansowane przez firmę.
  • Karta Multisport.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do pracy oraz szkolenia.
  • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z siedzibą w Gdyni.

Aplikacje prosimy składać klikając w przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy