Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sprzedaży

  • Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Kierownik
  • 11.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Agrosimex właściciel marki „TWÓJ ogród”, Focus i Rosahumus to lider w dziedzinie dystrybucji środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych, z 25 letnią historią działalności na polskim rynku.
    Obecnie zatrudnia ponad 200 osób w 5 oddziałach. Więcej informacji na stronie www.agrosimex.pl

    W związku z budową działu „TWÓJ ogród” marki przeznaczonej na rynek hobby garden poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: cała Polska

    Opis stanowiska:

    • budowa dystrybucji poprzez pozyskiwanie i opiekę nad klientami
    • tworzenie pozytywnych partnerskich relacji biznesowych
    • wdrażanie strategii firmy
    • prezentowanie aktualnej oferty
    • udział w spotkaniach branżowych

    Wymagania:

    • znajomość branży hobby garden
    • znajomość klientów i zasad współpracy z sieciami DIY, FMCG, centrów ogrodniczych
    • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, punktualność
    • wysoka wewnętrzna motywacja do pracy
    • umiejętność stawiania sobie ambitnych celów i kontrola w ich realizacji
    • aktywne i kreatywne uczestnictwo w działaniach zespołu

    Oferujemy:

    • pracę w zespole, gdzie Twój głos ma znaczenie
    • uczestnictwo w budowie strategii firmy
    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie w postaci pensji stałej i premii
    • niezbędne narzędzia do realizacji zadań

    Dla nas liczy się człowiek. Biznes budujemy na zasadach „human to human”, Twoje relacje, oraz łatwość poruszania się wśród wielu typów klientów są dla nas bardzo cenne.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnych klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    top