Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik sprzedaży i marketingu

HOTEL JAKUBUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

HOTEL JAKUBUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

36

Jakubowice (pow. namysłowski)

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie i tworzenie produktów i usług Hotelu (budowanie katalogu usług

  • i produktów, zarządzanie ofertami, cennikami i polityką rabatową)

  • tworzenie i realizacja strategii marketingowej i wizerunkowej (tworzenie spójnej komunikacji i wizerunku w oparciu o branding marki, przygotowanie i realizacja budżetu marketingowego oraz planów promocji)

  • zarządzanie procesem sprzedaży przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii

  • i kanałów on-line

  • zarządzanie kanałami sprzedaży (portale sprzedażowe, strona internetowa, aktywne działania w zakresie serwisów społecznościowych oraz branżowych)

  • prowadzenie działań sprzedażowych i osobisty nadzór nad realizowanymi wydarzeniami

  • zbudowanie i zarządzanie relacjami z Klientami oraz firmami współpracującymi

  • zarządzanie pracą działu sprzedaży i koordynacja współpracy międzydziałowej (organizacja pracy, planowanie, motywowanie, rozwijanie kompetencji, wspieranie, kontrolowanie).

  • tworzenie i zarządzanie budżetem działu i obszaru (analiza i controlling przychodów i kosztów, zarządzanie wyposażeniem i magazynami obszarowymi)

  • współpraca z firmami zewnętrznymi i partnerami biznesowymi

  • kreowanie spójnego wizerunku i komunikacji (standaryzacja, projektowanie

  • i realizacja materiałów promocyjnych i wizerunkowych)

Nasze wymagania

  • z potrzebą kreowania fajnych konceptów biznesowych i marketingowych

  • zainteresowaną nowoczesnym designem i z wysoko rozwiniętym zmysłem estetycznym

  • pasjonatem dobrej organizacji pracy i nowoczesnych technologii

  • o wykształceniu wyższym, preferowane kierunkowe: marketing, zarządzanie

  • doświadczoną w pracy na podobnym stanowisku – minimum 3 lata

  • posiadającą wiedzę z branży hotelarskiej lub gastronomicznej (znajomość oprogramowania) /lub szybko uczącą się

  • znającą zagadnienia z zakresu komunikacji marketingowej i on-line marketingu

  • płynnie pracującą w MS Office, z podstawową znajomością programów graficznych

  • z prawem jazdy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (w tym prywatna opieka medyczna)

  • możliwość kreowania miejsca i tworzenia unikalnego konceptu biznesowego

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • zgrany zespół i otwartość na pomysły

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie