Logo Pracuj.pl

Kierownik Sprzedaży

Bricoman Polska Sp. z o.o.O firmie

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Grunwaldzka 275

Jaworzno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych działu
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników ( od 6 do 10 osób )
  • zapewnienie dostępności towarów dla Klientów
  • koordynowanie pracy działu
  • monitorowanie konkurencji
  • profesjonalna obsługa Klienta
  • budowanie relacji i zaufania do marki na lokalnym rynku

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w branży ogólnobudowlanej, elektrycznej, hydraulicznej lub wykończeniowej mile widziane
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i sprzedażą
  • umiejętność organizacji i planowania pracy zespołu
  • zdolności przywódcze, odpowiedzialność i samodzielność
  • entuzjazm i dynamikę w działaniu
  • nastawienie na Klienta
  • chęć osiągania ponadprzeciętnych wyników

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę i bezpieczne warunki pracy
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty Multisport
  • szkolenia, programy rozwojowe
  • premia uzależniona od wyników
  • rabat pracowniczy

Kierownik Sprzedaży, Grunwaldzka 275, Jaworzno