Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży

Górażdże Beton Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozwój i funkcjonowanie sprzedaży na podległym terenie – województwo śląskie – Katowice;

  • Odpowiedzialność za realizację sprzedaży, polityki cenowej i marżowej zgodnie z wytycznymi, a także zapewnienie efektywności ekonomicznej realizacji zawieranych kontraktów;

  • Budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów, poprzez aktywne działanie w terenie;

  • Ciągłe monitorowanie i analiza rynku budowlanego;

  • Utrzymywanie profesjonalnych i efektywnych biznesowo relacji z Klientami;

  • Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów;

  • Przygotowywanie ofert handlowych;

  • Przygotowywanie umów handlowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość branży budowlanej mile widziana,

  • 3 lata doświadczenia handlowego,

  • Wytrwałość w dążeniu do celu oraz wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Dobra znajomość środowiska Windows (MS Office); znajomość innych programów (SAP) mile widziana,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu;

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych);

  • Bogaty pakiet szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

Grupa Górażdże to dynamiczne i nowocześnie zarządzane firmy, które umiejętnie łączą rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego HeidelbergCement, spółki Grupy Górażdże stosują międzynarodowe, uznane standardy produkcji i zarządzania, dostarczając na polski rynek materiały budowlane najwyższej jakości.

Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży cementu w Polsce- Górażdże Cement S.A., betonu -Górażdże Beton Sp. z o.o. oraz kruszyw Górażdże Kruszywa Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem w/w pracy prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.