Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sprzedaży

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Katowice

    Twoje przyszłe zadania:

    • Pozyskiwanie nowych Komisów, podpisywanie umów regulujących współpracę z Komisami,
    • Kontrola płatności,
    • Odwiedziny Komisów zgodne z wytycznymi przełożonego,
    • Planowanie i realizacja poszczególnych działań z zakresu opieki nad Komisem w sposób zgodny ze strategią ogólną firmy i założeniami Programu Komisowego,
    • Realizacja procesu sprzedaży ubezpieczeń MSP,
    • Dostarczanie materiałów marketingowych,
    • Bieżąca obsługa uczestników, monitorowanie i ocena rezultatów wdrożenia Programu Komisowego,
    • Kontrola wykorzystania materiałów marketingowych w Komisie,
    • Realizacja planów sprzedażowych.

    Umiejętności, których szukamy:

    • Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze Klientów Biznesowych (mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży dealerskiej),
    • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • Umiejętności negocjacyjne,
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B),
    • Zaangażowanie, inicjatywa i kreatywność w codziennej pracy, dobra znajomość MS Office.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Dodatkowy pakiet świadczeń socjalnych,
    • Kompleksowy zestaw narzędzi pracy w tym: telefon, laptop i samochód służbowy,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Pracę w dynamicznym zespole i możliwości rozwoju.

    Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę w biurze głównym AXA
    przy ul. Chłodnej 51 w Warszawie.

    AXA to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, zaangażowani, pełni pasji, profesjonaliści, którzy pozytywnie nastawieni stawiają czoło wyzwaniom. To oni tworzą wartości firmy - PO PIERWSZE KLIENT, PRAWOŚĆ, ODWAGA, ONE AXA - za które cenią nas nasi Klienci.

    bottom