Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Kierownik Sprzedaży (branża OZE)

GREEN M sp. z o.o.

umowa zlecenie
12 00025 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
15 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków, Brzesko, Krynica-Zdrój, Tarnów, Chrzanów, Oświęcim, Nowy Sącz, Nowy Targ, Wadowice

  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów do 10 - 15 osobowego zespołu handlowego

  • Prowadzenie szkoleń merytorycznych w ramach wdrożenia nowych handlowców

  • Wykonywanie duo-wizyt u klientów z wdrażanymi nowymi handlowcami

  • Organizowanie odpraw zespołowych dot. rozliczeń wyników sprzedaży i przydzielonych zadań

  • Przeprowadzanie i nadzorowanie akcji marketingowo - sprzedażowych w zakontraktowanych przez firmę miejscach

  • Zarządzanie przekazywanymi przez firmę lidami oraz nadzór nad rzetelnymi i profesjonalnymi kontaktami z klientami

  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych

  • Sprzedaż fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji, carportów oraz energii

  • Przekazywanie kompletnej dokumentacji w celu realizacji montaży

  • Obsługa przydzielonych przez firmę klientów - lead's

  • Utrzymywanie relacji posprzedażowych, pozyskiwanie poleceń i referencji

  • Merytoryczne doradztwo dla klienta

  • Raportowanie działań i sprzedaży przełożonemu

Nasze wymagania

  • Wysokiej kultury osobistej i biznesowej,

  • Determinacji w dążeniu do celu i zaangażowania w codziennych obowiązkach

  • Warunek konieczny - doświadczenia w zarządzaniu zespołem i w sprzedaży PV minimum 2 lata (wskazane również doświadczenie w sprzedaży pomp ciepła, klimatyzacji)

  • Dyspozycyjność minimum od poniedziałku do piątku

  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych oraz pracy w systemie nienormowanego czasu pracy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjny system prowizyjny – wysokie prowizje od sprzedaży własnej i zespołowej oraz bonusy za sukcesy sprzedażowe zespołu

  • Wynagrodzenie podstawowe - opcja do wyboru

  • Montaże wykonywane tylko przez bezpośrednich pracowników firmy - do 3 tygodni po podpisaniu umowy

  • Prowizja wypłacana zawsze terminowo w pełnej wysokości

  • Leady sprzedażowe (zespół szybko zacznie podpisywać pierwsze umowy)

  • Praca na własnych bazach klientów i skuteczny system rekomendacji

  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz zespołu handlowców

  • Niezbędne akcesoria potrzebne do efektywnej pracy

  • Wsparcie merytoryczne i techniczne biura głównego - centrali

  • Zatrudnienie w ramach umowy B2B, umowę zlecenie – Ty wybierasz formę umowy

  • Kompleksowe szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży - cykliczne podnoszenie kompetencji zespołu

  • Możliwość uzyskania pojazdu służbowego i ryczałtu paliwowego - opcja do wyboru

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • Dodatkowy wyjątkowy produkt: sprzedaż energii

O nas

Jesteśmy wiodącym dostawcą instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz klimatyzacji na terenie całej Polski. To dzięki naszej kompleksowej obsłudze oraz wysokiej jakości usług naszych własnych ekip monterskich zdobyliśmy uznanie światowego lidera motoryzacji Mercedes Benz Polska oraz Volvo Cars Poland. Jesteśmy również twórcami wielu elektrowni słonecznych dla członków Agrounii.

Chcesz być częścią naszego zespołu i tworzyć z nami przyszłość?

- Od nas zespół otrzymuje wsparcie w postaci kontaktów.

- Montaże wykonujemy wyłącznie na własnych ekipach monterskich.

- Wykonaliśmy już ponad siedemset instalacji w oparciu o system Solar Edge.

POSZUKUJEMY 16 DOŚWIADCZONYCH KIEROWNIKÓW SPRZEDAŻY I JEDNOCZEŚNIE LIDERÓW W ZASPOŁACH.

CZY TY JESTEŚ JEDNYM Z NICH?