Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

kierownik sprzedaży (logistyka kontraktowa)

  • Śląsk, śląskie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

     Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

    Nr ref.: 28618
    Praca stała
    Lokalizacja: Śląsk

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad wdrażaniem pracy i badań oraz rozwojem projektu
    • prowadzenie kluczowych transakcji oraz wsparcie zespołu pracowników w zamykaniu transakcji
    • rozwój strategii marketingu i inwestycji
    • rozwój i wdrażanie planów sprzedaży
    • przygotowywanie i nadzór procesów przetargowych z klientem
    • nadzór przygotowań kontraktów komercyjnych
    • budowanie świadomości oraz dbanie o markę firmy
    • monitorowanie i analizowanie aktywności konkurencji oraz danych rynkowych związanych z sektorem logistycznym
    • budowanie relacji B2B
    • kampanie reklamowe i promocja marki firmy, promocja nowych produktów oraz zwiększanie skuteczności sprzedaży

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (mile widziane studia MBA)
    • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w logistyce
    • mile widziana znajomość języka włoskiego i/lub języka angielskiego
    • znajomość pakietu MS Office
    • umiejętności organizacyjne oraz myślenia analitycznego
    • samodzielność oraz własna inicjatywa
    • umiejętność zarządzania czasem oraz delegacji zadań
    • umiejętności kierownicze

    Oferta:

    • atrakcyjne warunki finansowe
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)