Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży

Przedsiębiorstwo Handlowe TARASOLA Sp. z o. o. Sp. k.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma TARASOLA - producent nowoczesnych zadaszeń tarasów i ogrodów wraz z systemami osłon bocznych poszukuje KIEROWNIKA SPRZEDAŻY - RYNEK POLSKI - klienci indywidualni, HORECA, Architekci oraz Developerzy.

Kierownik Sprzedaży - rynek Polska

Zapraszamy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem handlowym.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i realizacja planów sprzedażowych
  • zarządzanie zespołem handlowców mobilnych oraz biurem obsługi klienta
  • szkolenie pracowników
  • aktywny udział w spotkaniach sprzedażowych, targach oraz imprezach branżowych
  • koordynacja prawidłowego obiegu dokumentów oraz przestrzegania procedur firmowych, a także udział w ich tworzeniu
  • koordynacja ofert handlowych wysyłanych do klientów
  • raportowanie bezpośrednio do Prezesa Zarządu

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym
  • umiejętności sprzedażowe: negocjacje handlowe, pozyskiwanie klientów, dbanie o dobre relacje
  • samodzielność
  • kreatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziany komunikatywny język angielski

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • samochód służbowy
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • premie świąteczne oraz spotkania integracyjne

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia klikając w przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy